Sklep zoologiczny Wojciech Przybylski - Poznań, SwarzędzAkwarystyka

Akwarium dla bojownika

bojownik

Marina Betta 2 litry

Marina Betta 2l stanowi odskocznię w pełnej stresu i pośpiechu codzienności. Jest doskonałym elementem dekoracyjnym, który doskonale wpasuje się wystrój zarówno mieszkania, jak i nowoczesnego biura. Marina Betta 2l to doskonały prezent na imieniny, urodziny i święta.

Bojowniki ze względu na swoje walory estetyczne oraz niewielkie potrzeby związane z hodowlą są bardzo popularnymi rybkami szczególnie tam, gdzie niemożliwym jest ustawienie tradycyjnego akwarium.

akwarium dla bojownika

Główne cechy produktu

  • Betta - bojownik - u samców ma płetwy znacznie dłuższe niż u samic, czasem nawet weloniaste. Po osiągnięciu dojrzałości płciowej każdego samca umieszcza się osobno, w niewielkich naczyniach ustawionych jedno obok drugiego. Usiłują one wtedy wydać się sobie wzajemnie jak najokazalsze i najgroźniejsze, prężą więc stale płetwy, co przyspiesza ich rozrost. Niewskazanym jest hodowanie bojownika w bardzo małych zbiornikach. Ryby czują się w nich niekomfortowo i nie wyglądają estetycznie. Marina Betta 2l zostało specjalnie zaprojektowane tak, by sprostać potrzebom bojownika oraz wyeksponować i pokazać całe piękno tej małej wojowniczej rybki.
  • Jako elementy dodatkowe polecamy: żwirek dekoracyjny dla bojownika suchy pokarm dla bojownika uzdatniacz wody dla bojownika

Sklep zoologiczno - wędkarski

Wojciech Przybylski
Poznań, ul. Garbary 34, tel. 61 852 69 61
Swarzędz, oś. Kościuszkowców 13, tel. 61 818 40 77
e-mail: biuro@wojciechprzybylski.pl