Sklep zoologiczny Wojciech Przybylski - Poznań, SwarzędzAkwarystyka

Tropical granulat do oczek wodnych

Tropical Pond to wieloskładnikowy pokarm w formie granulatu, przeznaczony do karmienia ryb karpiowatych (w tym złotych rybek i karpii koi zamieszkujących oczka wodne. Pond utrzymuje się na powierzchni ułatwiając obserwację żerujących ryb. Z uwagi na tę właściwość łatwiej usunąć nadmiar pokarmu w razie podania zbyt dużej ilości granulatu.

Różnorodna dieta wynika z połączenia trzech rodzajów pływających granulatów: wybarwiających, wieloskładnikowych i roślinnych. By zmniejszyć ryzyko zakwitu glonów w granulacie obniżono zawartość fosforu.

Artykuły akwarystyczne Tropical


Oczka wodne - karmy Tropical

Tropical Pond pellet

Tropical Pond wieloskładnikowy pokarm w formie pływającego pelletu. Pond przeznaczony jest do codziennego karmienia ryb karpiowatych, w tym złotych rybek i karpi koi, hodowanych w ogrodowych oczkach wodnych.

Na pokarm składa się połączenie trzech rodzajów pływających granulatów: wybarwiających, wieloskładnikowych i roślinnych. Co gwarantuje różnorodną dietę, zaspokajającą potrzeby pokarmowe ryb karpiowatych. By zmniejszyć ryzyko zakwitu glonów w granulacie obniżono zawartość fosforu.

Pokarm stosujemy od wczesnej wiosny do późnej jesieni, w temperaturze wody powyżej 10°C oraz podczas zimowania ryb w pomieszczeniach zamkniętych.

Artykuly akwarystyczne Tropical

Sklep zoologiczno - wędkarski

Wojciech Przybylski
Poznań, ul. Garbary 34, tel. 61 852 69 61
Swarzędz, oś. Kościuszkowców 13, tel. 61 818 40 77
e-mail: biuro@wojciechprzybylski.pl