Sklep zoologiczny Wojciech Przybylski - Poznań, SwarzędzArtykuły zoologiczne

Karma dla psa

Dog Chow z jagnięciną i ryżem

Dog Chow Lamb & Rice

Purina Dog Chow

Stuletnie doświadczenie Purina w tworzeniu innowacyjnych produktów przeznaczonych do karmienia.

Opis karmy

Karma Dog Chow to mieszanka granulek standardowej wielkości pomieszanych z pięciokątnymi większymi granulkami. Skłania to psa do dłuższego gryzienia i rozdrabniania pokarmu. W efekcie czego psy nie połykają większych, pięciokątnych granulek w całości, jedzą je wolniej i ostrożniej w porównaniu z granulkami o standardowych rozmiarach. Uzyskane w ten sposób dłuższe rozdrabnianie pokarmu sprzyja prawidłowemu trawieniu, zwiększa przyjemność towarzyszącą posiłkowi i zapobiega przejedzeniu.

Jagnięcina i Ryż

Dog Chow Adult to kompletna, zbilansowana karma dla dorosłych psów. Zawiera delikatne i mniej uczulające mięso jagnięce będące naturalnym źródłem białka. Karma przeznaczona jest dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym lub z alergią pokarmową. Zbilansowana z pełnoziarnistymi zbożami i ryżem zapewnia Waszym Pupilom dobre samopoczucie i optymalną sylwetkę ciała.

Zawarty w karmie ryż oraz specjalna kompozycja naturalnego włókna pochodzącego z cykorii i pulpy buraczanej ułatwiają trawienie. Cykoria jest źródłem naturalnych prebiotyków, które wspierają rozwój prawidłowej flory jelitowej i wspomagają prawidłowe trawienie. Purina Adult zawiera właściwy stosunek wapnia do fosforu, witaminy D i białka co zapewnia prawidłowy rozwój kości, stawów i zębów.

Sklep zoologiczno - wędkarski

Wojciech Przybylski
Poznań, ul. Garbary 34, tel. 61 852 69 61
Swarzędz, oś. Kościuszkowców 13, tel. 61 818 40 77
e-mail: biuro@wojciechprzybylski.pl