Sklep zoologiczny Wojciech Przybylski - Poznań, SwarzędzArtykuły zoologiczne

Karma dla psa

Dog Chow Sensitive

Purina Dog Chow

Karmy Dog Chow zawierają standardowej wielkości granulki pomieszane z większymi, pięciokątnymi granulkami. Zachęca to psa do dłuższego gryzienia i rozdrabniania pokarmu.

Psy nie połykają większych pięciokątnych granulek w całości, przez co jedzą je wolniej i ostrożniej w porównaniu z granulkami o standardowych rozmiarach. W konsekwencji dłuższe rozdrabnianie pokarmu sprzyja prawidłowemu trawieniu, zwiększa przyjemność towarzyszącą posiłkowi i zapobiega przejedzeniu.

Opis karmy

Dog Chow Adult Sensitive nie zawiera pszenicy, wołowiny oraz produktów pochodzenia mlecznego. To kompletna, zbilansowana karma dla dorosłych psów. W Purina Dog Chow Adult Sensitive naturalnym źródłem białka jest mięso łososia. Mięso jest zbilansowane z pełnoziarnistymi zbożami i ryżem zapewnia Waszym Pupilom dobre samopoczucie i optymalną sylwetkę ciała.

Zawarty w karmie ryż oraz specjalna kompozycja naturalnego włókna pochodzącego z cykorii i pulpy buraczanej ułatwiają trawienie. Cykoria jest źródłem naturalnych prebiotyków, które wspierają rozwój prawidłowej flory jelitowej i wspomagają prawidłowe trawienie.

Purina Adult zawiera właściwy stosunek wapnia do fosforu, witaminy D i białka co zapewnia prawidłowy rozwój kości, stawów i zębów.

Purina Dog Chow Sensitive

Sklep zoologiczno - wędkarski

Wojciech Przybylski
Poznań, ul. Garbary 34, tel. 61 852 69 61
Swarzędz, oś. Kościuszkowców 13, tel. 61 818 40 77
e-mail: biuro@wojciechprzybylski.pl