Sklep zoologiczny Wojciech Przybylski - Poznań, SwarzędzArtykuły zoologiczne

Żwirek dla kota

Żwirek Miluś

Oferowane Żwirki dla kotów charakteryzuje zwiększona zdolność pochłaniania wilgoci i nieprzyjemnych zapachów. Żwirki sa cechuje także zwiększona wydajność w porównaniu ze standardowymi żwirkami tego typu.

Producent opracował także specjalną formułę, dzięki czemu zmianie uległy właściwości zbrylania. Konsekwencją tego jest fakt, że usuwanie nieczystości z kuwety staje się jeszcze łatwiejsze.

Żwirek higieniczny Miluś

Główne cechy produktu

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu serię profesjonalnych produktów dla zwierząt Miluś. Jak podaje producent: dbając o zdrowie i komfort naszych Pupili, a także rozumiejąc potrzeby ich Właścicieli stworzono pod marką "Miluś" linię produktów żywieniowych oraz pielęgnacyjnych dla zwierząt. Projekt Miluś to wspólne przedsięwzięcie największych polskich producentów wyrobów zoologicznych, firm Maced oraz Certech.

Zgodnie z tym, co podaje producent produkty Miluś zdobyły uznanie klientów zarówno w Polsce, jak i w całej Europie a doświadczenie jakie zdobyliśmy podczas wieloletniej obecności na rynku zoologicznym jest gwarancją najwyższej jakości produktów oraz najlepszej obsługi serwisowej i logistycznej.

Żwirek higieniczny Miluś

Sklep zoologiczno - wędkarski

Wojciech Przybylski
Poznań, ul. Garbary 34, tel. 61 852 69 61
Swarzędz, oś. Kościuszkowców 13, tel. 61 818 40 77
e-mail: biuro@wojciechprzybylski.pl